Fotopasca Bunaty FULL HD CZ

Fotopasca Bunaty FULL HD CZ

Fotopasca Bunaty FULL HD CZ

Rating:
0%
Sold out Nastavte si strážneho psa a upozorníme vás keď bude produkt opäť dostupný
Catalog number
F_272
was 190,00 € Special Price 171,00 € 142,50 €

info

 

Novinka roku 2015/16. To nejlepší na zloděje a zvěř bez kompromisu. Vyrobeno pro Českou a Slovenskou republiku, kompletní české menu a kvalitní český manuál. Jediná nám známá fotopast na trhu kombinující skvělé maskování s minimem lesklých ploch na přední části fotopasti. Přesně zaměříte fotopast laserovým ukazovátkem a zároveň vše co fotopast bude snímat vidíte na velkém displeji na přední straně fotopasti. Všechny fotopasti Acorn, Scoutguard, Keepguard a fotopasti jiných značek mají displeje na zadní časti fotopasti, proto musíte zaměření fotopasti při montáži odhadovat. Noční kvalita fotografií se vyrovná nebo převyšuje dražší modely jiných značek a zachovává zcela neviditelné noční snímání. Video se zvukem v FULL HD kvalitě. Citlivé pohybové čidlo. Fotopast vyladěná opravdu do detailu za příznivou cenu.

bunaty

Tělo přístroje provedeno v maskování s minimem lesklých ploch
Ovládání pomocí barevného displeje na přední straně fotopasti
Obrazový snímač CMOS až 12MP dle nastavení Barevný
Objektiv F / NE = 3,1 mm
FOV (Zorné pole) = 52 °
IR-dosvit až 15m
Paměťová karta až SD16GB
Obrazové rozlišení až 12MP dle nastavení
Rozlišení videa až 1080P FULL HD
PIR nastavitelná citlivost (Vysoká / Normální / Nízká)
Rychlost spouště 0,8s
Délka videa až 60s
Otisk razitka na fotografii - datum + čas
Napájení 8 × AA
Rozměry 132mm x 88mm x 65mm
 

1.Skvělé maskování a zpracování s dokonalou izolací proti nepříznivým vlivům
Bunaty FULL HD CZ
Minimum lesklých ploch na přední straně fotopastiNeviditelný přísvit opticky maskován do menších částí a tím snižuje možnost odlesků za denního světla. Fotopast Bunaty se jednoduše maskuje.Kvalitní zpracování všech plastových dílů s předním krytem v 3D

2.Velký LCD displej logicky umístěn na přední části fotopastipo odklopení předního krytu
Bunaty FULL HD CZ
Fotopast umístíte na požadované místo a na displeji přesně vidíte co fotopast bude snímat. 
Drtivá většina výrobců má u fotopastí displej umístěn na zadní částí fotopasti, proto pokud fotopast instalujete, musíte pouze odhadovat kam fotopast míří a co bude snímat. 

3.Integrované Laserové ukazovátko, které Vám opět usnadní zaměření fotopasti na požadovaný cíl. 
Bunaty FULL HD CZ

Požaduje-li zákazník instalovat fotopast do vyšších míst,  bývá velmi obtížné zaměřit správně fotopast,ale u fotopasti BUNATY zapnete jednoduše laserové ukazovátko, máte tak fotopast zaměřenou během okamžiku a vše si ještě jednoduše ověříte na velkém displeji.

4.Vypínání a zapínání je u fotopastí BUNATY snadné

Pokud je fotopast umístěna je velmi obtížné fotopast u těchto značek vypnout bez demontáže, musíte fotopast sundat a vzit do ruky, otočit a malý přepínač přepnout. Navíc tento přepínač je velmi náchylný na ulomení. Fotopast BUNATY má přepínač velký a přehledný umístněn pod předním krytem. Kryt fotopasti odklopíte a jednoduše přepínač přepnete do požadované polohy.

5.Výměna baterií je u fotopasti BUNATY opravdu snadná, fotopast nemusíte demontovat, pouze odklopíte přední kryt, stisknete tlačítko a vysunete  zásobník  s bateriemi. Pak vymněníte za nové a zásobník zpět zasunete, nemusíte fotopast sundávat například ze stromu.
Bunaty FULL HD CZ

Fotopasti Acorn ScoutGuard musíte pro výmněnu baterií vždy sundat, vzit do ruky a baterie vymněnit. 
Bunaty FULL HD CZ

Pokud dojde k vytečení baterií, dojde většinou u fotopastí Acorn, ScoutGuard k nenávratnému poničení fotopasti, Fotopasti BUNATY mají baterie oddělené v zásobníku tak, aby nedošlo k poškození fotopasti.

6.Zjištění stavu baterií U fotopasti BUNATY je narozdíl od jiných fotopastí snadné.  Jednoduše odklopíte přední kryt a na velkém displeji vidíte stav baterií.

7.Skvělá kvalita nočních fotografií , která převyšuje i mnohem dražší fotopasti.

8.VIDEO ve FULLHD kvalitě se záznamem zvuku

Fotopast BUNATY umí kombinovat jak fotografování, tak záznam videa tzn., při zaznamenání pohybu fotopast dle Vašeho nastavení udělá fotografii, video nebo fotografii s videozáznamem.

9.Kvalitní multizonové pohybové čidlo reagující na teplo s maximálním dosahem.

10.Fotopast Bunaty je vyrobena pro českou a slovenskou republiku což garantuje kvalitní a rychlý servis. Kompletní české menu a kvalitní český manuál je samozřejmostí včetně telefonické podpory při nastavení fotopasti.

Fotopast BUNATY má další funkce jako třeba časovač , kde si můžete nastavit od kdy do kdy má být fotopast aktivní. Funkce časosběr je ideální pro monitorování velkých ploch nebo jakékoli jiné časosběrné snímání , kdy fotopast fotí v pravidelném intervau bez nutnosti zaznamenání pohybu

More Information
ZnačkaBunaty
Write Your Own Review
You're reviewing:Fotopasca Bunaty FULL HD CZ
Your Rating